Price: $599.100
Original Price: $5.987.594
| Model | Apple MacBook Air 11.6 Inch (2015) |
| Color | Silver |
| Screen Size Range | 12" - 13.9" |
| Screen Size | 13.3" |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| SKU | se25082774277564458 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 7754466 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.